גיוס אשראי לעסקים

אשראי עסקי מאפשר לעסקים קידום, פיתוח וחיזוק והנפה ממשבר כלכלי. אשראי בתנאים מותאמים לצרכי העסק, מהווה גורם מרכזי להצלחה והגדלת רווחים והכנסות.

בעזרת המימון, עסקים יכולים להרחיב את פעילותם ולבצע עסקאות והשקעות, לשכור עובדים נוספים, לרכוש ציוד חדש, לפתח מוצרים ושירותים חדשים ואף להתמודד ולהתקיים במצבי חירום.יועצינו מתמחים בייעול עסקי ובבניית תיק הלוואה מותאם ואישי עבור כל עסק.
בליווי מומחי קרנות תוכלו להגיע לתנאים הטובים ביותר ולנצל באופן מקסימלי את ההלוואה הדרושה.

בנקאי
כלל הבנקים מספקים הלוואות עסקיות, ויכולים לשמש כמקור זול ובריביות אטרקטיביות לגיוס אשראי. אולם, לעיתים רבות האשראי הבנקאי מוגבל מהסכום המתבקש ואינו זמין באופן מהיר מספיק בכדי לשרת את צרכי העסק.

חוץ בנקאי
חברות אשראי, חברות ביטוח, וחברות ליסינג מציעות מימון חוץ בנקאי עסקי גמיש.
חברות גיוס האשראי החוץ בנקאיות לעיתים מציעות מימון של עד 100% כנגד שיעבוד שיקים, או נכסים. יחד עם זאת, הריביות עלולות להיות יקרות מהבנקים.

אתם בידיים הכי טובות !

שימוש נכון בניסיון ובידע שצברנו
יועצי המשכנתאות מקבוצת קרנות הינם בעלי ניסיון מוכח ועשיר בתחוםשיטת העבודה הקפדנית שלנו מושתת על הסתנכרנות מלאה ועדכון רציף מכל מקורות המידע הטובים והרלוונטיים שיש בעולם הפיננסים בישראל . בכך, אנו מבטאים את ניסיוננו ומשרתים כל לקוח בצורה העדכנית והטובה ביותר.
ליווי לאורך כל הדרך , ומעבר .
משיחת ההיכרות הראשונית, מוצמד לכל לקוח יועץ משכנתאות פרטי אשר ילווה אותו לאורך כל הליך בקשת המשכנתא ואישורו, תוך כדי ניהול שוטף ומלא של התיק. הלווה יקבל ליווי צמודגם לאחר קבלת המשכנתא ועד לתום תקופת ההלוואה!
חיסכון כספי משמעותי
לאור הניסיון שצברנו ובעקבות שיתופי הפעולה הנרחבים שיש בידנו, אנו מזהים בכל עסקת משכנתא פוטנציאל חיסכון גדול אשר ימנף פיננסית את הלקוח בצורה המקסימלית ביותר.אנו יודעים לבטא את החיסכון בעשרות ועד מאות אלפי שקלים על תיק בודד.

שירותים נוספים

מימון יבוא

עבור יבואנים אשר עומדים בקושי תזרימי בתשלום מול ספקים, מימון ייבוא הינו אופציה יעילה המקלה על ניהול הכספים בחברה. העמדת הלוואה ליבואן מונעת מצוקה עסקית כלכלית, ובזכות הקשרים שלנו, ניתנת הפריבילגיה ללקוחותינו לקבלת תנאים נוחים וללא כל שעבוד.

ניכיון שיקים לעסקים

הפתרון המהיר והיעיל ביותר לניהול תזרים המזומנים של העסק. קבלת תשלום מיידי (מזומן) עבור שיקים דחויים (עתידיים). אנו מתאימים עבורכם את המסלול האידיאלי ביותר אשר יחסוך לכם בעלויות.

מימון ציוד

לרכישת ציוד חדש לעסק נגייס עבורכם עד 100% מימון וללא הזרמת הון עצמי. בזכות ליווי אישי ומקצועי ובהשגת תנאים מועדפים תהנו מהאפשרות לרכוש ציוד ולמנף את החברה ללא פגיעה בפעילותה השוטפת.

מחשבון ריבית

מחשבון הלוואה מאפשר ללקוחותינו חישוב יעיל של סכום ההלוואה, והשוואהמהירה בין הצעות ההלוואה השונות. כך בקלות, תוכלו לחשב את ההחזר החודשיע"פ גובה ההלוואה, או לחליפין, לחשב את גובה ההלוואה בהתאם להחזרהחודשי בו תוכלו לעמוד.

ברוכים הבאים

הרשמה
כניסה
Username*
Email*
First Name
Last Name
Password
×

Powered by WhatsApp Chat

× לצ׳אט עם נציג