גיוס אשראי לפרטיים

הלוואה לכל מטרה היא הלוואה כללית, למימוש צורך אישי (חתונה, קניית רכב, טיפול בריאותי או קוסמטי, טיול וכו’..)
כיום שוק הפיננסים; הבנקאי והחוץ בנקאי מציע פתרונות מימון (הלוואות) לפרטיים , גם אם במקביל ישנה משכנתא על שמכם.
בניגוד להלוואות עסקיות, מטרת ההלוואה הפרטית אינה רלוונטית ברוב המקרים וההלוואות הפרטיות ניתנות בתנאים נוחים הרבה יותר.
בליווי יועצנו, תוגש בקשה לבדיקת זכאות מול הגורם המממן וניתן יהיה לקבל תשובות תוך שעות ספורות מרגע הגשת הבקשה.
יש לקחת בחשבון כי פריסת הלוואה פרטית היא לרוב לתקופה קצרת טווח ומוגבלת, אך בייצוג המומחים של קרנות, תהנו מפריסה מקסימלית ותנאים נוחים ככל האפשר.

אתם בידיים הכי טובות !

שימוש נכון בניסיון ובידע שצברנו
יועצי המשכנתאות מקבוצת קרנות הינם בעלי ניסיון מוכח ועשיר בתחוםשיטת העבודה הקפדנית שלנו מושתת על הסתנכרנות מלאה ועדכון רציף מכל מקורות המידע הטובים והרלוונטיים שיש בעולם הפיננסים בישראל . בכך, אנו מבטאים את ניסיוננו ומשרתים כל לקוח בצורה העדכנית והטובה ביותר.
ליווי לאורך כל הדרך , ומעבר .
משיחת ההיכרות הראשונית, מוצמד לכל לקוח יועץ משכנתאות פרטי אשר ילווה אותו לאורך כל הליך בקשת המשכנתא ואישורו, תוך כדי ניהול שוטף ומלא של התיק. הלווה יקבל ליווי צמודגם לאחר קבלת המשכנתא ועד לתום תקופת ההלוואה!
חיסכון כספי משמעותי
לאור הניסיון שצברנו ובעקבות שיתופי הפעולה הנרחבים שיש בידנו, אנו מזהים בכל עסקת משכנתא פוטנציאל חיסכון גדול אשר ימנף פיננסית את הלקוח בצורה המקסימלית ביותר.אנו יודעים לבטא את החיסכון בעשרות ועד מאות אלפי שקלים על תיק בודד.

שירותים נוספים

הלוואות/גיוס מבנקים

היתרון הבולט באשראי הבנקאי הוא היצע הריביות הנמוכות, וזה בשל פיקוח אדוק על ידי בנק ישראל. לקוח המעוניין לקבל אשראי בנקאי, ילווה על ידי מומחה קרנות, אשר יגיש עבורו בדיקת זכאות והבנק מצידו יבצע בדיקות,ובחינת היסטוריית אשראי של הלווה (אלא אם כן מדובר בסכומים נמוכים).

הלוואות/גיוס כנגד מוצרים פנסיונים

עמיתים בקרנות פנסיה, קופות גמל וביטוחי מנהלים זכאים להלוואות בתנאים נוחים במיוחד, הניתנות להם כנגד כספי החיסכון שצברו. בבדיקה מהירה שנערוך עבורכם, נגיש לכם דוח מסלקה פנסיוני מדויק על כל כספי הביטוח הקיימים לכם. על אף לקיחת הלוואה, יוכל הלווה עדיין להנות מהטבות המס אותן מעניקה המדינה לחוסכים באחת מהקרנות.
מכיוון שההלוואות ניתנות כנגד כספי החיסכון המנוהלים בקרנות הפנסיה וקופות הגמל, ומשמשים בטוחה להחזר ההלוואה - עבור חברות הביטוח, הסיכון לאי־פירעון הינו נמוך. בהתאם לכך, גם הריביות על ההלוואות יהיו נמוכות בהרבה מאלה שמציעים הבנקים .

הלוואות/גיוס חוץ בנקאי

על אף שריביות חוץ בנקאיות עלולות להיות גבוהות יותר מממוצע הריביות הבנקאיות, היתרון הבולט בהלוואות חוץ בנקאיות הוא יכולת הגמישות שלהם. פריסת האשראי הינה לתקופה ארוכה, והמסלולים המוצעים יהיו מגוונים וגמישים יותר, כך שגם לקוחות מסורבי בנקים יוכלו לקבל אישור זכאות לקבלת הלוואה.

מימון כנגד נכסי נדלן

נכס מקרקעין מהווה בטוחה בעלת ערך גבוה וסיכון נמוך ושיעבוד שלו מאפשר לבנקים  לספק הלוואות בעלות ריביות נמוכות. בזכות שיתופי הפעולה המקצועיים שיצרנו עם הגופים המלווים, נגייס עבורכם הון בתנאים מצוינים, תוך הליך פשוט, ובהתאמה אישית לצרכיכם.

מחשבון ריבית

מחשבון הלוואה מאפשר ללקוחותינו חישוב יעיל של סכום ההלוואה, והשוואהמהירה בין הצעות ההלוואה השונות. כך בקלות, תוכלו לחשב את ההחזר החודשיע"פ גובה ההלוואה, או לחליפין, לחשב את גובה ההלוואה בהתאם להחזרהחודשי בו תוכלו לעמוד.

ברוכים הבאים

הרשמה
כניסה
Username*
Email*
First Name
Last Name
Password
× לצ׳אט עם נציג
דילוג לתוכן